O Nas

Witamy na nowym portalu Architektura-Podróży.pl , który powstał z myślą o ludziach, podróżujących wypoczynkowo lub służbowo ale nie korzystających z usług biur podróży. Na naszym portalu można w prosty sposób ułożyć każdy wyjazd według własnego uznania, korzystając z kilku podstawowych elementów.

 

Oferujemy możliwość dokonania szeregu rezerwacji drogą online. Za każdą z usług oferowanych na portalu architektura-podrozy.pl zapłacą Państwo kartą kredytową lub debetową.

 

Bilety lotnicze:
Szybka i przejrzysta wyszukiwarka oferująca komfort natychmiastowej rezerwacji z faktyczną ceną. W oparciu o naszą wyszukiwarkę można kupić bilety wszystkich regularnych przewoźników oraz tanich linii lotniczych. Aktualnie jest to najlepsza wyszukiwarka lotów i tanich biletów lotniczych.

 

Hotele:
Poprzez platformę booking.com oferujemy bogatą w informacje i przyjazną dla użytkowników stronę internetową, gwarantując jednocześnie najlepsze ceny. Aktualnie w ofercie znajduje się blisko 700 000 obiektów na całym świecie, z czego ponad 300 000 o charakterze wakacyjnym. Dokonując rezerwacji w naszym serwisie nie zostaną pobrane żadne opłaty rezerwacyjne.

 

Kurorty Narciarskie:
Wyszukiwarka narciarska zawiera bazę ponad 1500 hoteli, apartamentów i domów wakacyjnych w ośrodkach narciarskich w Austrii, Włoch, Francji i Szwajcarii. W większości austriackich i włoskich kurortów oferty są kalkulowane od razu z karnetami w cenie. Oczywiście można też znaleźć oferty z Polskich ośrodków narciarskich. Rezerwacji można dokonać płacąc kartą płatniczą i nie są za to pobierane żadne dodatkowe opłaty.

 

Domy Wakacyjne:
Rezerwując domy wakacyjne lub apartamenty z dojazdem własnym w jednym z 31 krajów można odkryć najciekawsze zakątki turystyczne. Oferujemy sprawdzone komfortowe mieszkania w miastach Europy, a na rodzinne wakacje nad morzem oferujemy zarówno domy z prywatnym basenem jak i domki w górach oraz nad jeziorami. Warto dać się zainspirować, wybrać idealną dla siebie ofertę i zarezerwować ją bez problemu online na naszej stronie. Strona akceptuje płatności kartą kredytową i debetową.

 

Samochody:
Wypożyczalnia samochodów drogą online. Nasza wyszukiwarka pozwala porównać aż 208 wypożyczalni w 40 000 destynacji. Dzięki tak szerokiemu wyborowi gwarantujemy Państwu najlepsze ceny! – Brak opłat za transakcje kartami kredytowymi, a także bezpłatna modyfikacja rezerwacji – to wszystko na naszym portalu.

 

Ubezpieczenia:
Ubezpieczenia turystyczne są ważną częścią każdego wyjazdu organizowanego na własną rękę. Nie trzeba znać się na ubezpieczeniach, bo dzięki naszej intuicyjnej porównywarce w prosty sposób każdy znajdzie dla siebie odpowiednią polisę. Prosto i przyjemnie, oczywiście z możliwością płatności kartą debetową lub kredytową.

 

www.architektura-podrozy.pl