UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE REZERWACJA ONLINE

27 lip UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE REZERWACJA ONLINE

Ubezpieczenie Turystyczne

 

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  1. PORÓWNAJ oferty – Nasi specjaliści stworzyli krótką listę pytań, dzięki którym możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twojego sposobu podróżowania.
  2. WYBIERZ ubezpieczenie – na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi otrzymasz po jednej najlepiej dopasowanej propozycji od każdego ubezpieczyciela. Co więcej, każdą z ofert będziesz mógł dodatkowo zmodyfikować (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia).
  3. WYPEŁNIJ wniosek – jeśli podjąłeś decyzję, która oferta jest najlepsza i zdecydowałeś się na zakup, przejdziesz do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

Potrzeba tylko minuty, abyś mógł poznać cenę, w 5 minut przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy! A to wszystko online, bez wychodzenia z domu!

Bezpieczeństwo: wszystkie przekazywane dane są chronione przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

Najczęściej zadawane pytania można przeczytać na stronie naszego partnera FAQ

www.architektura-podrozy.pl