WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW REZERWACJA ONLINE

14 lip WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW REZERWACJA ONLINE

Wypożyczalnia Samochodów

Nasza oferta wynajmu samochodów jest jedną z największych na świecie. Współpracujemy z wiodącymi wypożyczalniami, oferujemy najlepsze ceny na wszystkie typy aut, w tym samochody luksusowe, osobowe minivany oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów. Możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny wynajmu, kiedykolwiek i gdziekolwiek Państwo potrzebują. Zanim zdecydują się Państwo wynająć samochód z pomocą naszej wyszukiwarki, warto sprawdzić jakie warunki należy spełnić żeby rezerwacja przebiegła prawidłowo.

 

Często zadawane pytania wraz z odpowiedziami:

 

Czego potrzebuję, żeby wynająć samochód?

W celu dokonania rezerwacji auta potrzebują Państwo swojej karty kredytowej lub debetowej. Do odbioru auta będą Państwo potrzebować:

  • Kupon rezerwacji/voucher, który potwierdza opłacenie wynajmu, należy go przedstawić przy odbiorze auta.
  • Karta kredytowa/ debetowa na imię i nazwisko głównego kierowcy z wystarczającymi dostępnymi środkami, które umożliwią zablokowanie depozytu przez wypożyczalnię.
  • Ważne prawo jazdy każdego z kierowców. Każdy kierowca musi posiadać swoje prawo jazdy przynajmniej pełne 12 miesięcy (w niektórych przypadkach 24 miesiące).
  • Państwa paszport i/lub Państwa dowód osobisty lub inny dowód tożsamości, którego okazanie jest wymagane w wypożyczalni.

Każda z wypożyczalni posiada inne warunki umowy, dlatego za każdym razem bardzo prosimy zapoznać się z Warunkami wybranej przez Państwa wypożyczalni.

Ile muszę mieć lat, żeby wynająć samochód?

Większość wypożyczalni wymaga, aby wiek kierowcy mieścił się w przedziale pomiędzy 21 a 70 lat. Jeżeli masz mniej niż 25 lat lub więcej niż 70 lat najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę.

Czy mogę dokonać rezerwacji dla kogoś innego?

Tak, o ile spełniają wszystkie wymagania. Po prostu wypełnij wymagane pola podczas dokonywania rezerwacji.

Wszystkie opłaty są wliczone w cenę wynajmu?

Większość naszych wynajmów zawiera ubezpieczenie od kradzieży, AC, podatki lokalne, opłaty lotniskowe oraz opłaty drogowe. W związku z dodatkową opłatą za młodego kierowcę, dodatkowego kierowcę czy też zwrot w innej lokalizacji będą Państwo poproszeni o uiszczenie tych opłat na miejscu z dostawcą – podamy jednak koszty przed dokonaniem rezerwacji (skorzystanie z własnego fotelika czy GPS pozwoli Państwu zaoszczędzić pieniądze). Aby uzyskać więcej informacji co jest zawarte w cenie, prosimy o zapoznanie się z warunkami umowy dla interesującej Państwa oferty.

www.architektura-podrozy.pl